"Mėsos meistrai" - TAU SISTEMA

www.tausistema.lt

"Mėsos meistrai"

 

MĖSOS MEISTRAI“ – tai Šiauliuose įsikūręs modernus mėsos perdirbimo cechas, priklausantis Lietuvos ir Vokietijos UAB „Stilsas“. „MĖSOS MEISTRAI“ gyvuoja jau 10 metų . Tai gerai žinomas vardas ne tik Šiaulių mieste, bet ir Vilniuje, Klaipėdoje, Joniškyje, Pasvalyje, Kuršėnuose, Akmenėje, Mažeikiuose, Radviliškyje, Kelmėje, Raseiniuose ir t.t.

Mėsos perdirbimo ceche gaminama per 40 rūšių įvairios produkcijos. Asortimente- ne tik dešros ir dešrelės, bet ir karšto bei šalto rūkymo gaminiai, paštetai, vyniotiniai.

Mūsų cecho gaminiai išskirtinio skonio ir kokybiški. Pirkėjui gerai žinomos ir mėgstamiausios „Verdulių“ ir „Pieniškos“ (2006 metais apdovanotos aukso medaliu) dešreles bei „Panerio“ virta dešra. Pieniškos dešrelės gaminamos tik iš aukštos kokybės produktų, o receptūra tradicinė. Tai garantuoja gerą šių dešrelių skonį. Pirkėjas jau renkasi sveikesnį, kokybišką nors ir brangesnį maistą. Be šių dešrelių siūlome klientui ir „Karališkas dešreles“. Jos gaminamos natūralioje žarnoje, turi didesnį dūmų kvapą ir skonį. 2009 metais šios dešrelės apdovanotos aukso medaliu. 2007 metų vasarą pasiūlėme naujovę- kepamąsias GRILL dešreles. Šios Europos Sąjungos keliamus reikalavimus atitinkančios dešrelės yra baltos spalvos, kepant ant laužo, jos neišskiria žmogaus organizmui kenksmingų nitratų. 2008 metais mūsų gaminys „Armėniškas šašlykas“ dalyvavo“ LIETUVOS METŲ GAMINYS“ ir laimėjo aukso medalį. Šis šašlykas yra be E priedų.